Lelon RGA101M2WBK-1832
| Manufacturer |
Lelon
Asian Brands |
| Mfr. Part # | RGA101M2WBK-1832 |
| LCSC Part # | C134552 |
| Package | Through Hole,D18xL31.5mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 450V 100uF Through Hole,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Lelon | |
| Package | Through Hole,D18xL31.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 150 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
207
207
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.6114 | $ 1.61 |
10+ | $ 1.353 | $ 13.53 |
30+ | $ 1.211 | $ 36.33 |
150+ | $ 1.0498 | $ 157.47 |
450+ | $ 0.978 | $ 440.10 |
1,050+ | $ 0.9461 | $ 993.41 |
Standard Packaging 150/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$