huawei group VT1H471MI135000CE0
| Manufacturer |
huawei group
Asian Brands |
| MPN | VT1H471MI135000CE0 |
| LCSC Part # | C191227 |
| Packaging | SMD,D12.5xL13.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 470uF ±20% 50V SMD |
| Description | 470uF ±20% 50V Aluminum Electrolytic Capacitors 1000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | huawei group | |
| Packaging | SMD,D12.5xL13.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,705
1,705
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.41 | $ 0.41 |
10+ | $ 0.3209 | $ 3.21 |
30+ | $ 0.2836 | $ 8.51 |
250+ | $ 0.2285 | $ 57.13 |
500+ | $ 0.2075 | $ 103.75 |
1,000+ | $ 0.1945 | $ 194.50 |
Standard Packaging 250/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$