FUET FUET-1365-5V
| Manufacturer |
FUET
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FUET-1365-5V |
| LCSC Part # | C417423 |
| Package | SMD,12.8x12.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 3V~7V 12.8x12.8mm SMD |
| Description | Buzzers Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Magnetic 3V~7V 2.4kHz 85dB SMD,12.8x12.8mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | FUET | |
| Package | SMD,12.8x12.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 450 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
694
694
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7978 | $ 0.80 |
10+ | $ 0.6463 | $ 6.46 |
30+ | $ 0.5713 | $ 17.14 |
100+ | $ 0.4947 | $ 49.47 |
450+ | $ 0.4436 | $ 199.62 |
900+ | $ 0.4197 | $ 377.73 |
Standard Packaging 450/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$