ZLFY ZL-YDW12055-4005PA-7.5
| Manufacturer | |
| MPN | ZL-YDW12055-4005PA-7.5 |
| LCSC Part # | C219730 |
| Packaging | Through Hole,D=12.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER PIEZO 12.5mm TH |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | ZLFY | |
| Packaging | Through Hole,D=12.5mm | |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ | |
| Diameter(φD) | 12.5mm | |
| Driver Circuitry | Passive (Externally Driven) | |
| Resonant Frequency | 4kHz | |
| Voltage Rating | 5V | |
| Technology | Piezoelectric | |
| Current Consumption | 10mA |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Not available now
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |



