Dersonic CC1H220KA1EDCH4B1100
Manufacturer
Dersonic
Asian Brands
Mfr. Part #
CC1H220KA1EDCH4B1100
LCSC Part #
C2832510
Package
Through Hole,P=2.54mm
Customer #
Key Attributes
CAP CER 22pF 50V NP0 TH
Description
22pF ±10% 50V Ceramic Capacitor Through Hole P=2.54mm
Datasheet pdf icon Dersonic CC1H220KA1EDCH4B1100
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Category Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors
Manufacturer Dersonic
Package Through Hole,P=2.54mm