XR XRT18107-102VFR1L
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRT18107-102VFR1L |
| LCSC Part # | C22358547 |
| Packaging | Through Hole,D=20.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 1mH 7.8A TH |
| Description | 1mH@1kHz Common Mode Choke Through Hole D=20.4mm 7.8A |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole,D=20.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
104
104
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8235 $ 0.7824 | $ 0.78 |
10+ | $ 0.6636 $ 0.6305 | $ 6.31 |
30+ | $ 0.5829 $ 0.5538 | $ 16.61 |
100+ | $ 0.5038 $ 0.4787 | $ 47.87 |
500+ | $ 0.4554 $ 0.4327 | $ 216.35 |
1,000+ | $ 0.4311 $ 0.4096 | $ 409.60 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$