XR XRT18107-103VFRL8
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRT18107-103VFRL8 |
| LCSC Part # | C22358548 |
| Packaging | Through Hole,D=20mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 10mH 5A TH |
| Description | 10mH@1kHz Common Mode Choke Through Hole D=20mm 5A |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole,D=20mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
56
56
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2076 $ 1.1473 | $ 1.15 |
10+ | $ 0.9996 $ 0.9497 | $ 9.50 |
30+ | $ 0.8835 $ 0.8394 | $ 25.18 |
100+ | $ 0.7546 $ 0.7169 | $ 71.69 |
500+ | $ 0.6965 $ 0.6617 | $ 330.85 |
1,000+ | $ 0.6707 $ 0.6372 | $ 637.20 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$