YXC Crystal Oscillators X206032768KGA2SC
Manufacturer
Mfr. Part #
X206032768KGA2SC
LCSC Part #
C13712
Package
DT-26
Customer #
Key Attributes
CRYSTAL 32.768kHz 12.5pF TH
Description
Crystal 32.768kHz ±5ppm 12.5pF DT-26