YXC Crystal Oscillators X49SD16MSD2SC
Manufacturer
MPN
X49SD16MSD2SC
LCSC Part #
C16212
Packaging
HC-49S
Customer #
Key Attributes
CRYSTAL 16MHz 20pF TH
Description
Crystal 16MHz ±20ppm 20pF HC-49S