THD THD05175-10CL-GF
Manufacturer
THD
Asian Brands
Mfr. Part #
THD05175-10CL-GF
LCSC Part #
C283172
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Customer #
Key Attributes
CONN FFC FPC 10POS 0.5mm BOTTOM CNT SMD R/A
Description
FFC/FPC Connector 10 Position 0.5mm Pitch Bottom Contact Surface Mount, Right Angle
Datasheet pdf icon THD THD05175-10CL-GF
Custom Cables Minimum Order One Piece
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Manufacturer THD
Package SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle