HYHONGYEX ACMS201209A8003A
| Manufacturer |
HYHONGYEX
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ACMS201209A8003A |
| LCSC Part # | C963873 |
| Package | 0805 |
| Customer # | |
| Key Attributes | FERRITE BEAD 80Ω 0805 1LN |
| Description | 80Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0805 3A 40mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | HYHONGYEX | |
| Package | 0805 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8543909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,580
2,580
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0222 | $ 0.44 |
200+ | $ 0.0174 | $ 3.48 |
600+ | $ 0.0147 | $ 8.82 |
4,000+ | $ 0.0128 | $ 51.20 |
8,000+ | $ 0.0114 | $ 91.20 |
20,000+ | $ 0.0107 | $ 214.00 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$