HYHONGYEX ACMS453215A6013A
| Manufacturer |
HYHONGYEX
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ACMS453215A6013A |
| LCSC Part # | C963903 |
| Package | 1812 |
| Customer # | |
| Key Attributes | FERRITE BEAD 600Ω 1812 1LN |
| Description | 600Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 1812 3A |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | HYHONGYEX | |
| Package | 1812 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8543909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
325
325
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1731 | $ 0.87 |
50+ | $ 0.1386 | $ 6.93 |
150+ | $ 0.1239 | $ 18.59 |
1,000+ | $ 0.0979 | $ 97.90 |
2,000+ | $ 0.0897 | $ 179.40 |
5,000+ | $ 0.0848 | $ 424.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$