Littelfuse/IXYS IXFH60N65X2
Manufacturer
MPN
IXFH60N65X2
LCSC Part #
C440374
Packaging
TO-247
Customer #
Key Attributes
MOSFET N-CH 650V 60A TO-247
Description
N-Channel 650V 60A 780W Through Hole TO-247