Shenzhen ruichips Semicon RU40120R
Manufacturer
MPN
RU40120R
LCSC Part #
C521552
Packaging
TO-220
Customer #
Description
40V 120A 3V 150W 3.5mΩ@10V 1 N-channel TO-220 Single FETs, MOSFETs RoHS