NCE NCE30H12
Manufacturer
NCE
Asian Brands
Mfr. Part #
NCE30H12
LCSC Part #
C502785
Package
TO-220-3L
Customer #
Key Attributes
MOSFET N-CH 30V 120A TO-220-3L
Description
N-Channel 30V 120A 120W Through Hole TO-220-3L