VISHAY CRCW04022R20JNED
Manufacturer
Mfr. Part #
CRCW04022R20JNED
LCSC Part #
C482140
Package
0402
Customer #
Key Attributes
RES 2.2Ω ±5% 62.5mW 0402
Description
62.5mW 2.2Ω 50V Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS