VISHAY CRCW04024M70JNED
Manufacturer
Mfr. Part #
CRCW04024M70JNED
LCSC Part #
C482284
Key Attributes
RES 4.7MΩ ±5% 62.5mW 0402
Description
4.7MΩ 62.5mW 50V Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS