VISHAY CRCW0402510KJNED
Manufacturer
Mfr. Part #
CRCW0402510KJNED
LCSC Part #
C482285
Key Attributes
RES 510kΩ ±5% 62.5mW 0402
Description
510kΩ 62.5mW 50V Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS