VISHAY CRCW0402910KJNED
Manufacturer
Mfr. Part #
CRCW0402910KJNED
LCSC Part #
C482304
Package
0402
Customer #
Key Attributes
RES 910kΩ ±5% 62.5mW 0402
Description
910kΩ 62.5mW 50V Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS