JUSHUO AFC01-S10FCA-00
Manufacturer
JUSHUO
Asian Brands
MPN
AFC01-S10FCA-00
LCSC Part #
C262659
Packaging
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Customer #
Key Attributes
CONN FFC FPC 10POS 0.5mm BOTTOM CNT SMD R/A
Description
FFC/FPC Connector 10 Position 0.5mm Pitch Bottom Contact Surface Mount, Right Angle
Datasheet pdf icon JUSHUO AFC01-S10FCA-00
Custom Cables MOQ 1pc
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
All
Manufacturer JUSHUO
Packaging SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle