JUSHUO AFC01-S40FCA-00
Asian Brands
Mfr. Part #
AFC01-S40FCA-00
LCSC Part #
C262674
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Customer #
Key Attributes
CONN FFC FPC 40POS 0.5mm BOTTOM CNT SMD R/A
Description
FFC/FPC Connector 40 Position 0.5mm Pitch Bottom Contact Surface Mount, Right Angle
Datasheet pdf icon JUSHUO AFC01-S40FCA-00
Custom Cables Minimum Order One Piece
Type Description
Select All
Manufacturer JUSHUO
Package SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle