JUSHUO AFC07-S24ECA-00
Asian Brands
MPN
AFC07-S24ECA-00
LCSC Part #
C262643
Packaging
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Customer #
Key Attributes
CONN FFC FPC 24POS 0.5mm TOP CNT SMD R/A
Description
FFC/FPC Connector 24 Position 0.5mm Pitch Top Contact Surface Mount, Right Angle
Datasheet pdf icon JUSHUO AFC07-S24ECA-00
Custom Cables MOQ 1pc
Type Description
All
Manufacturer JUSHUO
Packaging SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle