JUSHUO AFC07-S40ECA-00
| Manufacturer |
JUSHUO
Asian Brands |
| Mfr. Part # | AFC07-S40ECA-00 |
| LCSC Part # | C262648 |
| Package | SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle |
| Customer # | |
| Key Attributes | CONN FFC FPC 40POS 0.5mm TOP CNT SMD R/A |
| Description | FFC/FPC Connector 40 Position 0.5mm Pitch Top Contact Surface Mount, Right Angle |
| Datasheet | |
| Custom Cables | Minimum Order One Piece |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Manufacturer | JUSHUO | |