Cybermax CMLW6045S150MST
Manufacturer
Cybermax
Asian Brands
Mfr. Part #
CMLW6045S150MST
LCSC Part #
C431366
Package
SMD,6x6mm
Customer #
Key Attributes
FIXED IND 15uH 2.05A 68mΩ SMD,6x6mm
Description
2.05A 15uH ±20% 2.5A 68mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,6x6mm Fixed Inductors RoHS
Datasheet pdf icon Cybermax CMLW6045S150MST
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
Select All
Category Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors
Manufacturer Cybermax
Package SMD,6x6mm