PROD Tech PSPMAA1040H-330M-ANP
| Manufacturer |
PROD Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PSPMAA1040H-330M-ANP |
| LCSC Part # | C436575 |
| Package | SMD,11x10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 33uH 4A 120mΩ SMD,11x10mm |
| Description | 4A 33uH 6A 120mΩ ±20% SMD,11x10mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | PROD Tech | |
| Package | SMD,11x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,420
11,420
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2301 $ 0.1841 | $ 0.92 |
50+ | $ 0.184 $ 0.1472 | $ 7.36 |
150+ | $ 0.1643 $ 0.1315 | $ 19.73 |
800+ | $ 0.1397 $ 0.1118 | $ 89.44 |
2,400+ | $ 0.1287 $ 0.1030 | $ 247.20 |
4,800+ | $ 0.1222 $ 0.0978 | $ 469.44 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$