TDPOWER TAS30-12-W
Manufacturer
TDPOWER
Asian Brands
MPN
TAS30-12-W
LCSC Part #
C570985
Packaging
Through Hole,70x48mm
Customer #
Key Attributes
Wide Input 85~265VAC, 100~370VDC, 30W AC-DC Power Module
Description
AC DC Converters 1 Output 12V 2.5A 85~265 VAC 100~370 VDC input
Datasheet pdf icon TDPOWER TAS30-12-W
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
All
Category Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/AC DC Converters
Manufacturer TDPOWER
Packaging Through Hole,70x48mm