TDK DPX105950DT-6012A1
| Manufacturer | |
| MPN | DPX105950DT-6012A1 |
| LCSC Part # | C209954 |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For 2400 - 2500MHz/4900 - 5950MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1604 | $ 0.80 |
| 50+ | $ 0.1274 | $ 6.37 |
| 150+ | $ 0.1132 | $ 16.98 |
| 500+ | $ 0.0955 | $ 47.75 |
| 2,500+ | $ 0.0877 | $ 219.25 |
| 5,000+ | $ 0.0829 | $ 414.50 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



