TDK DPX205950DT-9026A1
| Manufacturer | |
| MPN | DPX205950DT-9026A1 |
| LCSC Part # | C136271 |
| Packaging | SMD-6P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For 2400-2500MHz / 4900-5950MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,2x1.2mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Filter Type | - | |
| Frequency(Center/Band) | - | |
| Insertion Loss | 0.39dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 10+ | $ 0.13 | $ 1.30 |
| 100+ | $ 0.104 | $ 10.40 |
| 300+ | $ 0.091 | $ 27.30 |
| 2,000+ | $ 0.0813 | $ 162.60 |
| 4,000+ | $ 0.0735 | $ 294.00 |
| 10,000+ | $ 0.0696 | $ 696.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



