YDS Tech 15FB-84ENL
| Manufacturer |
YDS Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 15FB-84ENL |
| LCSC Part # | C587173 |
| Package | SMD-24P,18.4x12.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LAN XFMR 1:1 SMD |
| Description | LAN Transformer 1:1 Surface Mount-24P,18.4x12.4mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | YDS Tech | |
| Package | SMD-24P,18.4x12.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1
1
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.1325 | $ 2.13 |
10+ | $ 1.806 | $ 18.06 |
30+ | $ 1.6017 | $ 48.05 |
100+ | $ 1.3928 | $ 139.28 |
400+ | $ 1.2984 | $ 519.36 |
800+ | $ 1.2566 | $ 1005.28 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$