Cosmo D1A050000
| Manufacturer |
Cosmo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | D1A050000 |
| LCSC Part # | C150533 |
| Package | DIP,19.5x7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Reed Relay |
| Description | DIP,19.5x7mm Reed Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Reed Relays | |
| Manufacturer | Cosmo | |
| Package | DIP,19.5x7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 25 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.3773 | $ 1.38 |
10+ | $ 1.1469 | $ 11.47 |
25+ | $ 0.915 | $ 22.88 |
100+ | $ 0.771 | $ 77.10 |
500+ | $ 0.7071 | $ 353.55 |
1,000+ | $ 0.6783 | $ 678.30 |
Standard Packaging 25/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$