ALLEGRO A3214ELHLT-T
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | A3214ELHLT-T |
| LCSC Part # | C146405 |
| Package | SOT-23W |
| Customer # | |
| Key Attributes | Micropower Ultra-Sensitive Hall-Effect Switches |
| Description | SOT-23W Switches (Solid State) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Magnetic Sensors/Switches (Solid State) | |
| Manufacturer | ALLEGRO | |
| Package | SOT-23W |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,920
2,920
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0179 | $ 1.02 |
10+ | $ 0.8456 | $ 8.46 |
30+ | $ 0.7515 | $ 22.55 |
100+ | $ 0.6446 | $ 64.46 |
500+ | $ 0.5967 | $ 298.35 |
1,000+ | $ 0.5744 | $ 574.40 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$