UNI-ROYAL MFR0W8F3300A50
Manufacturer
UNI-ROYAL
Asian Brands
Mfr. Part #
MFR0W8F3300A50
LCSC Part #
C81959
Package
Through Hole,D1.9xL3.3mm
Customer #
Key Attributes
RES 330Ω ±1% 125mW Through Hole,D1.9xL3.3mm
Description
330Ω 125mW 200V Metal Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% Through Hole,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors RoHS