UNI-ROYAL MFR0W8F4701A50
Manufacturer
UNI-ROYAL
Asian Brands
Mfr. Part #
MFR0W8F4701A50
LCSC Part #
C58678
Package
Through Hole,D1.9xL3.3mm
Customer #
Key Attributes
RES 4.7kΩ ±1% 125mW Through Hole,D1.9xL3.3mm
Description
4.7kΩ 125mW 200V Metal Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% Through Hole,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors RoHS