VISHAY MBB02070C3303FCT00
| Manufacturer | |
| MPN | MBB02070C3303FCT00 |
| LCSC Part # | C1365914 |
| Packaging | Through Hole,D2.5xL6.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 330kΩ ±1% 600mW Through Hole,D2.5xL6.5mm |
| Description | 330kΩ 600mW Metal Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% Through Hole,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | Through Hole,D2.5xL6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,530
4,530
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1094 $ 0.0865 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0872 $ 0.0689 | $ 3.45 |
150+ | $ 0.0762 $ 0.0602 | $ 9.03 |
500+ | $ 0.0678 $ 0.0536 | $ 26.80 |
2,500+ | $ 0.0612 $ 0.0484 | $ 121.00 |
5,000+ | $ 0.0579 $ 0.0458 | $ 229.00 |
Standard Packaging 5000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$