TAI-TECH TMPA0605S-100MN-D
| Manufacturer |
TAI-TECH
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TMPA0605S-100MN-D |
| LCSC Part # | C2880077 |
| Package | SMD,7.3x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 10uH 6A 44mΩ SMD,6.6x7.3mm |
| Description | 6A 10uH 6A 44mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | TAI-TECH | |
| Package | SMD,7.3x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,640
5,640
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2735 | $ 1.37 |
50+ | $ 0.217 | $ 10.85 |
150+ | $ 0.1928 | $ 28.92 |
800+ | $ 0.166 | $ 132.80 |
2,400+ | $ 0.1525 | $ 366.00 |
4,800+ | $ 0.1445 | $ 693.60 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$