Nexperia BZX79-C5V6,143
Manufacturer
MPN
BZX79-C5V6,143
LCSC Part #
C550866
Packaging
SOD27(DO-35)
Customer #
Description
400mW 1 Independent 5.2V~6V 5.6V SOD27(DO-35) Single Zener Diodes RoHS