ChuangHui CD288H1HM821G300T
| Manufacturer |
ChuangHui
Asian Brands |
| MPN | CD288H1HM821G300T |
| LCSC Part # | C25503886 |
| Packaging | Through Hole,D10xL30mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 820uF ±20% 50V TH |
| Description | 820uF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D10xL30mm 3000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | ChuangHui | |
| Packaging | Through Hole,D10xL30mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1443 $ 0.1371 | $ 0.69 |
50+ | $ 0.1141 $ 0.1084 | $ 5.42 |
200+ | $ 0.099 $ 0.0941 | $ 18.82 |
400+ | $ 0.0877 $ 0.0834 | $ 33.36 |
2,400+ | $ 0.0786 $ 0.0747 | $ 179.28 |
5,000+ | $ 0.0741 $ 0.0704 | $ 352.00 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$