TDK MMZ0603D800CTD25
Manufacturer
MPN
MMZ0603D800CTD25
LCSC Part #
C404739
Packaging
0201
Customer #
Key Attributes
FERRITE BEAD 80Ω 0201 1LN
Description
80Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0201 100mA 1.25Ω