TDK MMZ0603Y471CTD25
Manufacturer
MPN
MMZ0603Y471CTD25
LCSC Part #
C404734
Packaging
0201
Customer #
Key Attributes
FERRITE BEAD 470Ω 0201 1LN
Description
470Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0201 200mA 1.4Ω