TDK MPZ1005Y900CTD25
Manufacturer
MPN
MPZ1005Y900CTD25
LCSC Part #
C404688
Packaging
0402
Customer #
Description
100mΩ 1 ±25% 90Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads and Chips RoHS