PANASONIC ERJUP3D9100V
Manufacturer
Mfr. Part #
ERJUP3D9100V
LCSC Part #
C544152
Package
0603
Customer #
Key Attributes
RES 910Ω ±0.5% 0.25W 0603
Description
910Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±0.5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount RoHS