HYHONGYEX EBMS060303A800
Manufacturer
HYHONGYEX
Asian Brands
MPN
EBMS060303A800
LCSC Part #
C963831
Packaging
0201
Customer #
Key Attributes
FERRITE BEAD 80Ω 0201 1LN
Description
80Ω@100MHz 1 Line Ferrite Bead 0201 200mA 250mΩ