Taiyo Yuden BRL3225T150K
| Manufacturer | |
| MPN | BRL3225T150K |
| LCSC Part # | C478845 |
| Packaging | 1210 |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 530mA 684mΩ 1210 |
| Description | 530mA 15uH ±10% 684mΩ 700mA 1210 Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Taiyo Yuden | |
| Packaging | 1210 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1118 | $ 0.56 |
50+ | $ 0.0901 | $ 4.51 |
150+ | $ 0.0793 | $ 11.90 |
500+ | $ 0.0678 | $ 33.90 |
2,000+ | $ 0.0613 | $ 122.60 |
4,000+ | $ 0.058 | $ 232.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$