FH CT4-1206Y334M500PF3
Manufacturer
FH
Asian Brands
MPN
CT4-1206Y334M500PF3
LCSC Part #
C128043
Packaging
Through Hole,P=5.08mm
Customer #
Key Attributes
CAP CER 330nF 50V Y5V TH
Description
330nF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V Through Hole,P=5.08mm
Datasheet pdf icon FH CT4-1206Y334M500PF3
Products Specifications
Show similar products (0) >
Type Description
All
Category Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors
Manufacturer FH
Packaging Through Hole,P=5.08mm