VISHAY CRCW040233K0JNED
Manufacturer
Mfr. Part #
CRCW040233K0JNED
LCSC Part #
C482275
Package
0402
Customer #
Key Attributes
RES 33kΩ ±5% 62.5mW 0402
Description
62.5mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS