TDK VLS5045EX-220M
| Manufacturer | |
| MPN | VLS5045EX-220M |
| LCSC Part # | C307873 |
| Packaging | SMD,5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 1.8A 125mΩ SMD,5x5mm |
| Description | 1.8A 22uH ±20% 2A 125mΩ SMD,5x5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD,5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,225
1,225
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1215 | $ 0.61 |
50+ | $ 0.0949 | $ 4.75 |
150+ | $ 0.0815 | $ 12.23 |
1,500+ | $ 0.0715 | $ 107.25 |
3,000+ | $ 0.0635 | $ 190.50 |
4,500+ | $ 0.0595 | $ 267.75 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$