Shun Xiang Nuo SMNR4030-150MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMNR4030-150MT |
| LCSC Part # | C135273 |
| Packaging | SMD,4x4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 1.65A 230mΩ SMD,4x4mm |
| Description | 1.65A 15uH ±20% 1.65A 230mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,4x4mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,4x4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
40
40
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0603 $ 0.0573 | $ 0.57 |
100+ | $ 0.0479 $ 0.0456 | $ 4.56 |
300+ | $ 0.0416 $ 0.0396 | $ 11.88 |
2,000+ | $ 0.037 $ 0.0352 | $ 70.40 |
4,000+ | $ 0.0332 $ 0.0316 | $ 126.40 |
10,000+ | $ 0.0314 $ 0.0299 | $ 299.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$