3L COILS SMTDR32-181M
| Manufacturer |
3L COILS
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMTDR32-181M |
| LCSC Part # | C326205 |
| Package | SMD,3.5x3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 180uH 150mA 4.5Ω SMD,3x3.5mm |
| Description | 150mA 180uH ±20% 4.5Ω Unshielded Inductor SMD,3.5x3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | 3L COILS | |
| Package | SMD,3.5x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
977
977
Available for Immediate Shipping
Not recommended for new designs
Once stock is depleted, this product will be updated to 'Not Available.'
Stock Notification
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.1183 | $ 0.12 |
10+ | $ 0.0944 | $ 0.94 |
30+ | $ 0.0825 | $ 2.48 |
100+ | $ 0.0735 | $ 7.35 |
500+ | $ 0.0664 | $ 33.20 |
1,000+ | $ 0.0628 | $ 62.80 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||