EPSON SG-8018CB 10.000000MHz TJHPA
| Manufacturer | |
| MPN | SG-8018CB 10.000000MHz TJHPA |
| LCSC Part # | C390437 |
| Packaging | SMD5032-4P |
| Customer # | |
| Key Attributes | OSC 10MHz SMD5032-4P |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Oscillators | |
| Manufacturer | EPSON | |
| Packaging | SMD5032-4P | |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ | |
| Frequency Stability | ±50ppm | |
| Frequency | 10MHz | |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.3V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 683
683 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.1255 | $ 1.13 |
| 10+ | $ 0.9348 | $ 9.35 |
| 30+ | $ 0.8386 | $ 25.16 |
| 100+ | $ 0.7441 | $ 74.41 |
| 500+ | $ 0.5738 | $ 286.90 |
| 1,000+ | $ 0.5439 | $ 543.90 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |



