FH A09-220JP
| Manufacturer |
FH
Asian Brands |
| Mfr. Part # | A09-220JP |
| LCSC Part # | C9105 |
| Package | SIP-9-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES ARRAY 8 RES 22Ω SIP-9-2.54mm |
| Description | 8 ±5% 22Ω 125mW ±100ppm/℃ SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Resistor Networks, Arrays | |
| Manufacturer | FH | |
| Package | SIP-9-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
130
130
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0741 $ 0.0667 | $ 0.33 |
50+ | $ 0.0728 $ 0.0656 | $ 3.28 |
150+ | $ 0.072 $ 0.0648 | $ 9.72 |
500+ | $ 0.0611 $ 0.0550 | $ 27.50 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$